MustHaveДні здоров'я

Знайомтесь: органічна продукція українського виробника

283просмотров

Близько 5 років тому Україна отримала європейську естафетну паличку органічного землеробства та органічних продуктів.

Наша Компанія ТОВ «Фірма ДІАМАНТ ЛТД», що представляє торгову марку «Козуб продукт Органіка», пишається тим, що нас також можна назвати першопрохідцями на цій дистанції.

Продукція від торговими марками  «Козуб продукт»  та «Козуб  продукт Органіка»  — це  пластівці з усіх видів зернобобових, цільнозернові макарони, нетривіальні види борошна та органічна продукція, добре відома в Україні та давно завоювала  звання улюбленої у споживачів.

Наші принципи: споживач – головний орієнтир, якість – наша робота, а співвідношення ціни і якості – наша мета.

В 2013 році ми досягли важливої мети на своєму шляху — ТОВ «Фірма ДІАМАНТ ЛТД» одержала сертифікат виробника органічної продукції  і дотепер є успішним виробником органічних пластівців в Україні.

Також вся наша продукція відповідає вимогам міжнародних  систем контролю якості ISO 9001 й ISO 22000.

Наша команда активно приймає участь в українському органічному русі, вклад в який високо оцінений на Першому міжнародному конгресі «Органічна Україна 2017». Також ми  брали участь в  найбільшій і  популярній виставці органічної продукції в світі — BIOFACH. Продукція «Козуб продукт Органік» від самого початку була високо оцінена світовою спільнотою на виставці БіоФах в 2014-му році і завоювала перемогу в номінації «Подає надії» за перспективний і яскравий старт.

Наша органічна продукція включає органічні крупи,  найрізноманітніші органічні пластівці, що вироблені за різними технологіями, органічне борошно вівсяне, гречане, цільнозернове пшеничне, а також абсолютний ексклюзив у світі –  органічне вівсяне толокно!

Запрошуємо Вас спробувати наші органічні пластівці та суміші пластівців під ТМ «Козуб Продукт органік».

Жити органічно не складно!

Так же читайте:  Шоколад, мед, згущене молоко - смачно та натурально