У нас різні фронти, але спільна боротьба!

У нас різні фронти, але спільна боротьба!
Автор:
Ігор Тихолаз, редактор HUBZ
16.05.2022

У багатьох з нас не раз виникали думки: я роблю щось не те, або ж не достатньо для перемоги. Ось там, на фронті зі зброєю в руках справжні герої боронять країну, а я тут вигріваюсь у тилу… Я теж досить довго себе цими думками мучив…

Але це не так, не потрібно себе картати. У цій війні перемагає уся країна і кожен з нас має бути на своєму місці. Ми тримаємо оборону разом!

Адже щоб воювати та перемагати Україні потрібна міцна економіка, яка злагоджено працює 24 години та 7 днів на тиждень. І в цьому участь кожного з нас! Продовжуйте допомагати ЗСУ та волонтерам, але не забувайте, що ми усі повинні підтримувати економіку країни. Ми – міцний тил, і ми усі разом прикриваємо спини наших військових.

Гліб Вишлінський, виконавчий директор Центру економічної стратегії, дав гарне пояснення як це працює:

«Багато галузей є критично важливими для виживання країни. Енергетики, зв’язківці, хлібопіки – подібні професії забезпечують комфортне життя для українців. Та й ті, чия робота не помітна, але має клієнтів, дуже важливі для економіки під час війни. Вони купують результати роботи інших, платять податки, з яких фінансують армію, лікарів та пенсії.

Якщо, наприклад, ви працюєте в магазині одягу у відносно мирному місті, ви забезпечуєте пристойним життям переселенців – вони ж не будуть ходити в теплих куртках у +20, правильно? А якщо ви продаєте одяг українського виробництва, то це дасть роботу і зарплату тим, хто шитиме нові партії.

Ті, хто працюють в Україні на закордонних клієнтів, наприклад, ІТ-фахівці, ще й приносять країні іноземну валюту, потрібну для закупівлі критичного імпорту.

Якщо ж вас гризе сумління, що ви під час війни ходите по кафе, нагадаємо: кухарі не можуть нескінченно готувати на волонтерських засадах – їм та їхнім дітям теж потрібно щось їсти. Тому кавуйте і обідайте в закладах без самокартання».

Друзі пам’ятайте: у нас різні фронти, але спільна боротьба! До перемоги, Слава Україні!

Ілюстрація ithillel.com

Ми любимо тексти без помилок. Але часом вони трапляються. Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: