Команда HUBZ

HUBZ – це сучасне медіа про здоров’я. Ми надаємо важливу, актуальну та об'єктивну інформацію щодо профілактики та захисту глобального здоров'я людини в усіх сферах життєдіяльності.

З командою співавторів ми вивчаємо можливості позитивних змін економіки та політики, суспільного та повсякденного життя українців – через стале поліпшення характеристик громадського здоров’я. Ми транслюємо сучасні механізми протидії неінфекційним захворюванням та ведемо просвітницьку діяльність для усіх зацікавлених користувачів.

У наших матеріалах розглядаються шляхи впливу на охорону здоров’я, на поширені соціальні, економічні та демографічні тенденції. Це міграція людей, глобальне зростання міст, поширення нових вірусів та захворювань, світові тенденції в харчовому виробництві та продовольчій сфері, наслідки зміни клімату – і як все це впливає на наше самопочуття, психологічний та фізичний стан кожного з нас.

Місія HUBZ

Місія HUBZ

Головна місія HUBZ полягає у створенні якісної інформаційної платформи для вивчення питань глобального здоров’я – через залучення читачів до дискусій та обговорення нагальних питань.

Реалізація цієї місії відбувається через створення та поширення якісного контенту, які створюють автори з різноманітніших професійних та наукових осередків, з різними точками зору, але з обґрунтуванням та цивілізованою дискусією.

В минулому уряди, та наукові інституції, нехтували різноманітними питаннями охорони здоров’я глобального рівня. Настав час звернути на це пріоритетну увагу! Застосовуючи міжсекторальний, глобальний та репрезентативний підхід до охорони здоров’я, HUBZ просуває розуміння глобального здоров’я – як важливої інвестиції в суспільство та економіку, а не лише як гуманітарну чи надзвичайну допомогу.

Історія HUBZ

Історія HUBZ 

Проект стартував у березні 2019 року, з того часу веб сайт опублікував декілька сотень матеріалів десятків авторів та залучив більше трьох мільйонів переглядів сторінок. HUBZ – ініціатива громадської спілки “Українська Асоціація функціонального харчування” у співпраці із Національним медичним університетом ім. О.О.Богомольця.

Створені нами рекомендації, аналізи, прогнози, інтерв’ю та візуалізація даних на сайті – широко поширювалась в професійних спільнотах. Багато з цих публікацій були передруковані або цитовані іншими виданнями.

Але настав час змін! У березні 2022 року HUBZ отримує нове дихання. Ми робимо повний редизайн та перезапуск медіа додавши нові доступні комунікаційні інструменти: соціальні мережі, YouTube канал та зовнішні цільові Інтернет спільноти, власну платформу для блогерів. Також, ми дещо змінюємо стиль подачі матеріалів, загальну тематику і значно покращуємо якість наших матеріалів.

Будьте з нами. Буде цікаво та корисно!

Примітка

Усі висловлювання та думки, висловлені на цьому веб-сайті, є виключно позицією окремого автора (авторів) і не обов’язково підтримуються редакцією HUBZ.  Головна мета нашої редакції - надати безкоштовний та якісний контент, але інформація на сайті розміщена виключно для ознайомлення і не спонукає Вас до будь-яких дій або рішень. Нагадуємо, що самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Кожний випадок є індивідуальним, тому радимо проконсультуватись з вашим сімейним лікарем (або спеціалістом якому ви довіряєте) перед будь-якими діями пов’язаними з вами і вашим здоров’ям. ГС «Українська Асоціація функціонального харчування» не займає інституційних позицій з питань політики та не має відношення до уряду України.