Рекомендации

Я не снідаю тому що… не хочу контролювати вагу? Прості поради від дієтолога

100просмотров

Амбасадор здорового харчування Леслі Франк вважає, що люди у більшості шукають відмовки, щоб пояснити чому вони ще досі не мають ідеальної ваги.

Нагадаємо, що одним із кроків, що допомагає контролювати вагу є повноцінний сніданок. Багато хто з людей, що мають «не ідеальну» фігуру та вагу не дотримуються дієти та знаходять собі цілком переконливі, як їм здається, виправдання. Наприклад:

  1. У мене немає часу, щоб готувати собі повноцінний сніданок і тому протягом дня мені доводиться задовольнятися печивом і бутербродами, або фастфудом.

Якщо у вас кожна хвилина на рахунку, вам слід навчитися готувати щось просте і доступне. Наприклад, це може бути круто зварене яйце, пара крекерів, сир і фрукти. А якщо часу зовсім обмаль, запасіться кількома упаковками вівсяної каші миттєвого приготування, пакетиками родзинок і тримайте їх в нижньому ящику робочого столу.

  1. До першої години дня мені просто не хочеться їсти.

Зовсім не обов’язково схоплюватися з ліжка з першими півнями і тут же мчати на кухню. Однак протягом кількох годин з моменту пробудження необхідно все ж поснідати. Якщо ви не в змозі переварити занадто багато їжі, з’їжте кілька ягід винограду, крекер із пшеничного борошна або ж випийте півсклянки соку. Примусьте себе робити так кілька днів поспіль. І переконайтеся, що ваш шлунок звикне до такої підзаправки. Поступово ви зможете перейти до більш «солідних» сніданків.

  1. Радий би снідати, але боюся, що це лише «розохотить» мій апетит.

У людей, які протягом дня їдять кілька разів, але потроху, менше порушень режиму харчування. Професор Андерсон, дієтолог з світовим ім’ям, стверджує, що прихильники частого, корисного, але не занадто «серйозного» харчування, як правило — стрункі і відчувають себе набагато краще тих, хто їсть один раз або два рази на день, тамуючи голод рясними трапезами.

Автор: Леслі Франк, біолог

Джерело: Сайт компанії Майкрософт і телекомпанії Ен-Бі-Сі

Переклад з англійської

Комментировать