Вітаємо сімейних лікарів з професійним святом!

Вітаємо сімейних лікарів з професійним святом!
Автор:
Ігор Тихолаз, редактор HUBZ
19.05.2022

Сьогодні – Міжнародний день сімейного лікаря. Від колективу редакції HUBZ ми щиро вітаємо усіх українських сімейних лікарів, які стоять на сторожі нашого здоров’я!

Дослідження показують, що приблизно 80% всіх проблем вирішуються на етапі звернення до сімейного лікаря. Сімейний лікар перший нас зустрічає і вислуховує скарги, саме він вирішує до якого фахівця нас направити і контролює процес одужання. Це фахівець високої кваліфікації, який пройшов спеціальну багатопрофільну підготовку. Він може надавати профілактичну, лікувальну та реабілітаційну допомогу всім членам родини, дорослим та дітям.

Сімейні лікарі – наша перша медична допомога. Їх ще називають лікарями загальної практики, адже їхня підготовка дозволяє визначити характер захворювання і заходи, необхідні для його лікування. Так, в Україні це професійне свято відносно нове, але ми щороку будемо плекати цю нову традицію і віддавати данину поваги  нелегкій праці сімейних лікарів. Адже вони виконують базову роль в системі охорони здоров’я і постійно знаходяться на першій лінії оборони від усіх захворювань.

Користуючись нагодою, запитаємо – а ви підписали договір зі своїм сімейним лікарем? Можливо настав час його перепідписати?  Нагадуємо!

Ілюстрація lerclinic

Ми любимо тексти без помилок. Але часом вони трапляються. Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: