П’ять основних причин надмірної ваги

П’ять основних причин надмірної ваги
Автор:
14.03.2022 ,

Раніше не було проблем із втратою чи підтримкою ваги, але тепер ваги не рухаються? На те є наукова причина: коли ми стаємо старшими, наші тіла не так швидко реагують на спроби схуднути.

Фактично, з 30 років ми схильні набирати вагу по 0,5-1 кг на рік, згідно з оглядом, опублікованим у березні 2013 року Агентством досліджень та якості в галузі охорони здоров’я. Це може здатися не дуже критичним, але з часом це може призвести до значного збільшення ваги і, в деяких випадках, до ожиріння (індекс маси тіла (ІМТ) 30 і вище).

«Захворюваність на ожиріння проявляє себе і починає зростати у віці 20 років і досягає піку у віці від 40 до 59 років, а потім трохи знижується після 60 років», – говорить Крейг Примак, доктор медицини, лікар з лікування ожиріння з Центру схуднення Скоттсдейла в Арізоні . За словами доктора Примака, не всі будуть мати зайву вагу з віком, тому що на вагу тіла сильно впливають ваші генетичні особливості, рівень фізичної активності і ваш вибір продуктів харчування.

«Іноді ми говоримо, що генетика – це рушниця, а спосіб життя – спусковий гачок», – каже він.

Тим не менш, з кожним роком усім стає все важче підтримувати вагу або худнути. Чому? Це природні процеси, що відбуваються з кожним. І є цілком доступні та науково-обґрунтовані способи боротьби із зайвою вагою у будь-якому віці.

Бажаєте знати, що робити? Читайте наші рекомендації у цих матеріалах:

Ми любимо тексти без помилок. Але часом вони трапляються. Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Публікації HUBZ Media не є медичними матеріалами. Якщо у вас виникли проблеми зі станом здоров'я - вам потрібно негайно звернутись до лікаря.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: