Олена Шевченко – приватна психологічна допомога

Олена Шевченко – приватна психологічна допомога
Автор:
05.05.2022 ,

Друзі, шановні користувачі HubzMedia!

Дозвольте презентувати добровільну ініціативу психологині, яка готова надавати усім, хто цього потребує, психологічну підтримку. Дуже важливо у цей час, що ми вміємо самоорганізуватись і готові допомагати один одному – у цьому наша сила, тому Україна і перемагає зло!

Ось звернення психологині Олени Шевченко, яке вона опублікувала на власній сторінці в мережі Фейсбук. Краще, ніж вона сама про свою ініціативу, не скаже ніхто.

«Привіт, давайте знайомитись. Мене звати Олена. В ці нелегкі часи я можу бути корисною всім, хто потребує психологічної підтримки. Можу надавати психологічну допомогу всім, хто постраждав від війни. Всім, хто виїхав з країни, хто знаходиться зараз тут, хто має потребу в підтримці. Готова допомагати безкоштовно та за символічну оплату. Працюю он-лайн та по телефону.

Про себе. Маю фахову психологічну освіту. Студентка 1 ступені гештальт інституту України, м. Дніпро ВОППГП. Пройшла курс невідкладної психологічної допомоги Варшавського університету Consonance Therapy. Курс Університету Дж. Хопкінса Блумбергської школи здоров’я, методика RAPID PFA по наданню першої психологічної допомоги.

Маю медичну освіту та великий досвід роботи в медицині, енергетиці, ритейлі. По собі знаю, як важко працювати з травмами та горем. Тому готова допомагати. Сама проходжу особисту терапію та відчуваю, які зміни вона може дати. Звертайтесь, давайте мій номер телефону всім, кому він потрібен.

Фізично, знаходжусь у м. Дніпро, у безпеці. Готова працювати онлайн, Telegram, Месенджер та по телефону. Мій номер: +38 066 777-50-54. Пошта: myzappoc(@)gmail.com ”

Звертайтесь за допомогою до професіоналів, не зволікайте з цим. Усім бажаємо міцного здоров’я!

Фото: SHVETS production

Ми любимо тексти без помилок. Але часом вони трапляються. Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Публікації HUBZ Media не є медичними матеріалами. Якщо у вас виникли проблеми зі станом здоров'я - вам потрібно негайно звернутись до лікаря.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: