Чому я набираю вагу: зміни в способі життя

Чому я набираю вагу: зміни в способі життя
Автор:
HUBZ Редакція
14.06.2021

Деякі з причин збільшення ваги в середньому віці не мають нічого спільного з тим, що відбувається всередині вашого тіла. Але  вони чітко пов’язані з тим, як змінюється життя, коли люди досягають тридцятирічного віку.

Одна з найбільших змін відбувається при створенні сім’ї. Несподівано сталося так, що годину, яку ви раніше витрачали на прогулянку або тренажерний зал, ви вже проводите вдома. А потім з’являються діти, вони йдуть у садочок або школу, а вдома ваша дитина буде зайнята іграми, домашніми завданнями та іншими справами, які потребують вашої уваги. Здається, у вас немає часу на себе. В результаті ваші наміри щодо дієти та фізичних вправ можуть знизитися, через що і відбувається набір ваги.

Читайте: П’ять основних причин надмірної ваги

Рекомендації

Підключайте членів сім’ї до здорового способу життя. Придумайте способи спільного активного проведення часу. Особливо легко це робити, якщо у вас є діти. Щоразу уважно перевіряйте ще раз своє меню. Чи не допустили ви слабину і чи не став ваш раціон надто калорійним? Контролюйте стрес і намагайтесь дотримуватись режиму сну.

І, звичайно, стежте за здоров’ям. При будь-яких симптомах, що насторожують, негайно звертайтеся до лікаря, а не до улюбленої сторінки в соцмережі.

Ми любимо тексти без помилок. Але часом вони трапляються. Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: